Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Brzeski jarmark antyków i rękodzieła

Data publikacji: 2018-06-20, Data modyfikacji: 2018-06-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Wielkim zainteresowaniem cieszył się organizowany po raz pierwszy w mieście jarmark antyków i rękodzieła. Gościło na nim kilkudziesięciu wystawców z różnych regionów Polski, a brzeski rynek, na którym impreza się odbywała cały dzień tętnił życiem. Głównym organizatorem jarmarku była firma Minerwa Art., przy pomocy Biura Promocji Urzędu Miejskiego. Kupić i sprzedać można było świetnie zachowane meble, obrazy, rzeźby, wyroby metalowe i porcelanę. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci, a przez cały czas trwania jarmarku odbywał się turniej gier planszowych, w którym wzięło udział ponad 100 osób. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy wsparli organizacyjnie i finansowo imprezę – Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, brzeskiej bibliotece i ośrodkowi kultury, firmie ToMaDom Tomasza Góry, Centrum Edukacyjnemu Nova, Kacprowi Węgrzynowi, Jerzemu Gawiakowi, Natalii Ewie Trybie, która prowadziła zabawy dla dzieci oraz wszystkim nie wymienionym tu z nazwiska za ogromną pomoc i wsparcie w realizacji tego przedsięwzięcia. -Specjalne podziękowania składamy Miejskiemu Ośrodkowi Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie, paniom z kół gospodyń wiejskich z Czchowa, Mokrzysk i Jadownik, a także świetlicy wiejskiej w Złotej za prezentację regionalnych rękodzieł i wyrobów. Za super przygotowanie pokazu pożarniczego dziękujemy Dziecięcej Drużynie Pożarniczej z Jadownik – mówi jeden z organizatorów jarmarku, Bogdan Kopeć.

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=63316
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola