Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Córka zamordowanej Jolanty Brzeskiej ujawnia co spotkało ją ze strony Gronkiewicz-Waltz

 
W weekend sporo mówiło się o śp. Jolancie Brzeskiej, czyli o symbolu walki z pazernością stołecznych kamieniczników. Warszawianka, którą zamordowano kilka lat temu (prokuratura zbiera dowody na to, że podpalono ją w lesie na zlecenie mafii reprywatyzacyjnej) jest dziś często wspominana przez polityków PiS, którzy chcą uchodzić za kontynuatorów jej walki. Na przywołanie pamięci o Brzeskiej pozwolił sobie w sobotę także Jarosław Kaczyński. Zrobił to jednak niezręcznie, gdyż pomylił imię uśmierconej aktywistki. Na niezręczność zareagowała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, w której PiS widzi symbol nieuczciwej reprywatyzacji. Dziś Gronkiewicz-Waltz pewnie żałuje, że zdobyła się na krótki komentarz do wpadki Kaczyńskiego. Do dyskusji przyłączyła się bowiem córka Jolanty Brzeskiej, Magdalena. Ta ostatnia nie miała dla prezydent Warszawy litości... ================================= Curious TV" Subscribe To Channel goo.gl/M5ovi4

 


Curious TV
 
Data pliku video: 2018-09-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola