Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czytaj w domu z Legimi

Data publikacji: 2018-11-30, Data modyfikacji: 2018-12-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku oferuje swoim czytelnikom bezpłatny dostęp do ponad 20 tysięcy tytułów nowości i bestsellerów (kryminały, romanse, thrillery, powieści obyczajowe, fantastyka, literatura faktu, biografie, reportaże, publikacje popularnonaukowe, poradniki) w aplikacji Legimi. Aby bezpłatnie korzystać z aplikacji wystarczy: -być aktywnym czytelnikiem Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku -odebrać w wypożyczalni działu dorosłych kod dostępu i aktywować go w miesiącu, w którym został pobrany (w przeciwnym wypadku kod wygasa) -założyć konto na stronie legimi.pl/rajska (wystarczy podać swój aktualny adres email) -wpisać unikatowy kod otrzymany w bibliotece -pobrać aplikację „Legimi – ebooki bez limitów” na smartfon / tablet / komputer lub czytnik (z systemem Android) -zalogować się do aplikacji i… czytać ebooki bez ograniczeń. Kody dostępu do Legimi są aktywne przez miesiąc, potem należy odebrać w bibliotece kod na kolejny miesiąc. Bezpłatne korzystanie z ebooków  jest możliwe dzięki udziałowi brzeskiej placówki w projekcie realizowanym przez WBP w Krakowie, w ramach którego kilkanaście małopolskich bibliotek publicznych zakupiło dostęp do publikacji elektronicznych oferowanych przez Legimi SA.

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=69982
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola