Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Debata kandydatów na urząd Burmistrza Miasta Brzesko

 
W dniu 16 października w studiu nagraniowym Głosu 24 przy Rękawka 17 gościliśmy dwóch z czterech kandydatów na Burmistrza Miasta Brzesko: Krzysztofa Ojczyka - obecnego Przewodniczącego Rady Miejskiej w Brzesku i Grzegorza Wawrykę - obecnego burmistrza Brzeska. Pozostali kandydaci wystosowali wspólne oświadczenie o odmowie uczestniczenia w debacie. Więcej o odmowie kandydatów → glos24.pl/glos24/region-brzeski/wiadomosci/item/10258-bebaty-kandydatow-na-burmistrza-nie-bedzie . Przybyli goście między innymi odpowiadali na pytania naszych czytelników, dziennikarzy i te które sami sobie zadali. Zapraszamy do obejrzenia. Więcej o wyborach: glos24.pl Informacje lokalne: brzeski.glos24.pl ---- Realizacja: Głos 24 Transmisja on-line była realizowana przez Urząd Miasta Brzesko Prowadzący: Tomasz Stępień - redaktor naczelny Kamera i montaż: Mateusz Łysik Makeup: Beata Skwirowska

 


glos24.pl
 
Data pliku video: 2018-10-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola