Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dziadkowie z wnukami

Data publikacji: 2018-07-18, Data modyfikacji: 2018-07-20
A A AWydrukDrukuj  
 
105 osób – babć, dziadków i ich wnuków wzięło udział w wycieczce organizowanej przez brzeskie oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Uczestnicy wyjazdu byli w Rożnowie i Starym Sączu, za miesiąc udadzą się do Bielska Białej. Integracyjne wycieczki wspiera finansowo Urząd Miejski w Brzesku. -Jak co roku w okresie wakacji są organizowane wycieczki pod nazwą „dziadkowie – babcie z wnukami”. W tym roku zaplanowane zostały dwa takie wyjazdy – do Rożnowa i Starego Sącza. Już za kilka tygodni udajemy się do Bielska Białej, gdzie głównym motywem będzie spotkanie z animatorami ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej – mówi jeden z organizatorów wyjazdów, Andrzej Świtalski. W Starym Sączu uczestnicy odwiedzili ołtarz papieski oraz szalony plac zabaw. W Rożnowie zaporę, a rejs po jeziorze odbyli w strugach deszczu. Ostatnim punktem programu był obiad, po którym wszyscy wrócili do domów. -W wycieczce uczestniczyło 105 osób. Obie imprezy spaja to, że na ich zorganizowanie Związek Emerytów i Rencistów uzyskał dofinansowanie z brzeskiego magistratu, za co dzisiaj już gorąco dziękujemy. Dofinansowanie pozwoliło na znaczne obniżenie kosztów, co jest istotne dla skromnego budżetu emerytów – dodaje Andrzej Świtalski.

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=64565
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola