Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzierżawa szaletów publicznych w Brzesku

Data publikacji: 2018-12-07, Data modyfikacji: 2018-12-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Brzeska ogłasza nieograniczony przetarg pisemny – ofertowy dotyczący wyboru dzierżawcy szaletów publicznych  w Brzesku, stanowiących mienie komunalne Gminy Brzesko, z przeznaczeniem na działalność związaną z ich przeznaczeniem. Warunki przetargu: Przedmiotem przetargu jest dzierżawa szaletów publicznych przy ulicy Targowej nr dz. 1465 oraz Placu Żwirki i Wigury nr dz. 1485 w Brzesku stanowiących mienie komunalne Gminy Brzesko, i obsługę tych szaletów. W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne. Czas trwania dzierżawy – określono:     od dnia 01.01.2019 r. do 31.12.2020 r. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest złożenie pisemnej oferty zawierającej: a) imię i nazwisko i adres / siedzibę/ oferenta, nr NIP oraz nr konta bankowego, na które należy przekazać wadium w sytuacji, gdy oferent nie wygra przetargu, b) datę sporządzenia oferty, c) dowód wpłaty wadium, d) oferowaną stawkę czynszu za dzierżawę obiektów szaletów publicznych – odrębnie przy ul. Targowej oraz Placu Żwirki i Wigury w Brzesku – miesięcznie – netto e ) oświadczenie, że oferent zapoznał się z warunkami przetargu oraz treścią umowy dzierżawy i przyjmuje te warunki bez zastrzeżeń. Oferty w kopercie z napisem „Dzierżawa i obsługa szaletów publicznych w Brzesku” należy składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Brzesku, ul. Głowackiego 51, pokój 101, w terminie do dnia 21 grudnia 2018 r. do godz. 8.30 . Otwarcie ofert nastąpi w dniu 21 grudnia 2018 r. (poniedziałek ) w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brzesku przy ul. Głowackiego 51, o godz. 9-tej, pokój nr 106. Uczestnikom, którzy nie wygrają przetargu wadium zostanie zwrócone w terminie do trzech dni od dnia zakończenia przetargu. Zastrzega się prawo odwołania przetargu z uzasadnionej przyczyny. Bliższe informacje udzielane są w Urzędzie Miejskim w Brzesku – Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, pokój 112, I piętro   (tel. 0-14 68-65-124). Oświadczenie, regulamin, umowa,  warunki przetargowe

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=70118
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola