Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dzisiaj debata dwóch kandydatów. Zadaj im pytanie!

Data publikacji: 2018-10-16, Data modyfikacji: 2018-10-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Debata na urząd burmistrza miasta, organizowana przez redakcję Głosu Brzeskiego jednak się odbędzie. Zapraszamy do oglądania bezpośredniej relacji dzisiaj o 18.00. Można też będzie obejrzeć ją w późniejszym terminie – nagranie, będzie opublikowane na stronie glos24.pl Mimo iż Pan Sławomir Pater i Pan Tomasz Latocha zrezygnowali z udziału w debacie, redakcja Głosu Brzeskiego zdecydowała się na zorganizowanie debaty. Zwłaszcza, że Panowie Krzysztof Ojczyk i Grzegorz Wawryka wyrazili gotowość rozmowy o problemach Brzeska. Zmieniliśmy jednak formułę debaty. Pierwotnie, przed odnową dwóch kandydatów, miała się ona odbyć w jednej z sal Regionalnego Centrum Kulturalno- Bibliotecznego lub byłego ratusza, z udziałem mieszkańców i zaproszonych gości z lokalnych mediów. Teraz forma będzie nieco skromniejsza. Zaprosiliśmy obu kandydatów do naszej redakcji i tu odbędzie się starcie. Zachowujemy pełną bezstronność. Dowodem tego, że nic nie zostanie zmienione i zmanipulowane będzie losowanie części pytań, a także relacja on-line, którą dzięki uprzejmości miasta Brzeska będzie można oglądać na stronie www.brzesko.pl. Będzie też relacja zarejestrowana przez nasze kamery, która dzień później zostanie opublikowana na stronie www.glos24.pl Możesz zadać pytanie! Do godziny 17.00 czekamy na Wasze pytania do kandydatów. Program debaty obejmuje bowiem także pytania od mieszkańców i internautów. To właśnie te pytania kandydaci będą losowali, więc nie będziemy mieć żadnego wpływu na to, na jakie pytanie będą musieli odpowiedzieć. Pytania można zadawać jako komentarze na funpagu Głos24, lub przesyłać na maila redakcja@glos24.pl

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=68030
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola