Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja o terminach składania wniosków

Data publikacji: 2018-06-20, Data modyfikacji: 2018-06-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzesku informuje, że od 1 lipca 2018 r. można składać wnioski drogą elektroniczną o następujące świadczenia:     Zasiłki rodzinne wraz z dodatkami     Specjalny zasiłek opiekuńczy     Świadczenie z funduszu alimentacyjnego     Świadczenie wychowawcze (500+)     Świadczenie dobry start Natomiast od 1 sierpnia 2018 r. można składać w/w wnioski w wersji papierowej. Wnioski można składać w punkcie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzesku mieszczącego się przy ul. Kościuszki 4 od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 15.00 Informacji udzielają pracownicy Sekcji Świadczeń Rodzinnych po nr telefonów: 789 444 494 – punkt przy ul. Kościuszki 14 652 29 40 – dla miasta Brzeska 14 652 29 49 – dla pozostałych miejscowości Prosimy o dokładne sprawdzenie danych we wniosku przed wysłaniem oraz o czytelne wypełnianie wniosków papierowych, co usprawni pracę i przyśpieszy czas oczekiwania na decyzję i wypłatę świadczeń. Telefonicznie nie udzielamy informacji o dacie wypłaty oraz o etapie, na którym jest dana sprawa ze względu na ochronę danych osobowych.

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=63392
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola