Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkursy dla małych i średnich przedsiębiorców

Data publikacji: 2018-06-28, Data modyfikacji: 2018-06-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Trwa nabór wniosków do pakietu dla średnich miast w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój działanie 3.2 „Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R” w poddziałaniu 3.2.1 „Badania na rynek”. W ramach programu mikro, mali i średni przedsiębiorcy realizujący projekty inwestycyjne w miastach średnich lub na ternie gmin sąsiadujących z tymi miastami mogą liczyć na wsparcie w poddziałaniu 3.2.1 „Badania na rynek”. Dofinansowanie przeznaczone jest na wdrożenia efektów prac badawczo-rozwojowych w celu wprowadzenia na rynek nowych bądź znacząco ulepszonych produktów i usług. Tegoroczna edycja konkursu została ogłoszona 14 lutego i trwa do 5 grudnia. Rozszerzono w niej zasięg naboru także o projekty inwestycyjne realizowane na terenie gmin sąsiadujących z miastami średnimi. Wnioski można składać w pięciu rundach. Obecnie trwa runda II – od 10 maja do 30 czerwca. W tym roku w ramach konkursu na przedsiębiorców czeka 500 mln zł dotacji, to o 100 mln zł więcej niż w roku ubiegłym. Informacje o naborach dostępne są na stronie PARP: http://poir.parp.gov.pl/badania/badania-na-rynek Jednocześnie zachęcamy do obejrzenia materiału informacyjnego dotyczącego naboru pn. „Badania na rynek – dotacje dla firm inwestujących w miastach średnich”, z którym można się zapoznać pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=IN7RdxY2v8w Zachęcamy serdecznie do aplikowania w naborze. W przypadku dodatkowych pytań, dotyczących możliwości uzyskania wsparcia w ramach funduszy europejskich zapraszam do ponownego kontaktu z naszym punktem informacyjnym (możliwy jest kontakt bezpośredni, telefoniczny pod numerem 12 616 06 16 lub mailowy pod adresem: fem@umwm.pl). Główny punkt informacyjny w Krakowie czynny jest w poniedziałki w godz. 8:00– 18:00 oraz od wtorku do piątku w godz. 8:00  – 16:00.

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=64166
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola