Belka
Środa, 21 Listopada 2018   imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konsultacje społeczne

Data publikacji: 2018-08-31, Data modyfikacji: 2018-09-02
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z podjętą Uchwałą Nr LIV/384/2018 Rady Miejskiej w Brzesku w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych, uprzejmie informujemy, że zarządza się przeprowadzenie konsultacji społecznych na terenie wszystkich sołectw i osiedli Gminy Brzesko w sprawie projektów statutów tych sołectw i osiedli. Proponowane zmiany wprowadzają 5 letnią kadencję organów jednostek pomocniczych gminy, tak jak w przypadku kadencji Rady Miejskiej oraz zmiany sposobu wyboru Sołtysa i Rady Sołeckiej. Projekty statutów osiedli i sołectwa są udostępnione w siedzibach sołectw i osiedli, w Urzędzie Miejskim w Brzesku, pok. 13 oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Brzesku w okresie od 01-09-2018 do 30-09-2018r. Projekt zmiany statutu 2 osiedli Projekt zmiany statutu 5 osiedli Projekt zmiany statutu sołectwa Bucze Projekt zmiany statutu sołectwa Jadowniki Projekt zmiany statutu sołectwa Jasień Projekt zmiany statutu sołectwa Mokrzyska Projekt zmiany statutu sołectwa Okocim Projekt zmiany statutu sołectwa Poręba Spytkowska Projekt zmiany statutu sołectwa Sterkowiec Projekt zmiany statutu sołectwa Szczepanów Projekt zmiany statutu sołectwa Wokowice  

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=65707
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola