Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Międzynarodowe targi AUTOMATIKA w Monachium

Data publikacji: 2018-06-28, Data modyfikacji: 2018-06-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. w ramach projektu „Promocja potencjału gospodarczego Subregionu Tarnowskiego w kraju i na arenie międzynarodowej” Nr RPMP.03.03.01-12-0109/16 realizowanego z Gminą Brzesko oraz Fundacją MIS uczestniczył w międzynarodowych targach AUTOMATICA w Monachium, które odbyły się w dniach 19-22.06.2018 r. Wspólnie z Tarnowskim Klastrem Przemysłowym w targach uczestniczyły firmy z Tarnowa, Krakowa oraz Brzeska: 8Powers, ELMARK, Proster, ITEM Service, Qube Automation,PROXIMA, Stec Robotics, ELPOM, SNABEL, ALTCONNECT. Przedsiębiorcy mieli doskonałą okazję zaprezentować swoją ofertę, wypromować produkt czy usługę lub nawiązać współpracę z kooperantami i inwestorami. Celem udziału w targach była prezentacja potencjału firm Subregionu Tarnowskiego, nawiązanie kontaktów biznesowych z przedstawicielami innych firm oraz promocja wielojęzycznego portalu gospodarczego. Przedsiębiorcy zainteresowani nawiązywaniem współpracy, szukający kooperantów zachęcani byli do rejestracji i bezpłatnej promocji swych ofert w portalu gospodarczym www.tarnowskie.biz.pl. Udział w wydarzeniu był świetną okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie automatyki i robotyki. Był to czas nawiązywania kontaktów biznesowych, czerpania inspiracji ze spotkania z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, prezentowanymi przez światowe marki, które w najbliższych latach mają szansę na rozpoczęcie nowej rewolucji przemysłowej. Dodatkowo, to także okazja dla firm do poszukiwania nowych rozwiązań, które polskie firmy mogą zastosować w swojej działalności. Zestawienie różnych branż sprawia, że międzynarodowe targi AUTOMATICA to doskonała platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która zapewnia Wystawcom nie tylko możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, ale również sprzyja pozyskaniu nowych zamówień. Realizacja projektu potrwa do listopada 2018 r. Aktualnie w ramach projektu przedsiębiorcy mogą skorzystać z: – darmowych porad udzielanych w siedzibie firmy przez eksperta zatrudnionego przez Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. – bezpłatnej promocji podczas Konferencji w Brukseli (spotkanie instytucji otoczenia biznesu, przedsiębiorców z rożnych branż) – bezpłatnej rejestracji na portalu www.tarnowskie.biz.pl celem promocji usługi, produktu lub nawiązania współpracy z kooperantami. Gmina Brzesko w ramach w/w projektu uzyskała dotację ok.100 000 zł. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Poddziałanie 3.3.1 – Promocja gospodarcza Małopolski. Dodatkowe informacje pod linkiem.  

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=64151
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola