Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mikołajkowy turniej szachowy

Data publikacji: 2018-12-07, Data modyfikacji: 2018-12-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Szkoła Podstawowa w Porębie Spytkowskiej jest organizatorem turnieju szachowego, który zaplanowano na 12 grudnia, rozgrywki rozpoczną się o godzinie 12.30. Szachowe zmagania odbywać się będą pod patronatem burmistrza Brzeska, Tomasza Latochy. Regulamin turnieju Termin: 12 grudnia 2018 roku, godz. 12.30. Miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa w Porębie Spytkowskiej. Cel turnieju: popularyzacja szachów wśród dzieci, zagospodarowanie czasu wolnego, wdrażanie do aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijanie zainteresowań, kształtowanie pozytywnych cech osobowości, właściwe reagowanie na sukcesy i porażki. Udział w turnieju jest otwarty dla chętnych uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Brzesko. Rocznik 2004 i młodsi. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wraz ze zgłoszeniem należy dostarczyć podpisaną zgodę oraz oświadczenie rodziców (prawnych opiekunów). Organizator: Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Porębie Spytkowskiej. Zgłoszenia do 11 grudnia 2018 r. osobiście w szkole lub na adres:szkola.porebaspytkowska@brzesko.pl. Zgłoszenia po tym terminie będą przyjmowane pod warunkiem wolnych miejsc. Potwierdzenie obecności na zawodach należy dokonać w dniu zawodów do godziny 12.15. System rozgrywek: system szwajcarski – kontrolowany na dystansie siedmiu rund. Tempo gry: 15 minut dla zawodnika. Nagrody: medale + dyplomy dla trzech najlepszych kobiet i mężczyzn, uczniowie PSP Poręba Spytkowska dodatkowo otrzymują punkty do rankingu szkolnego, wśród uczestników zostaną rozlosowane dodatkowe atrakcyjne nagrody. Przewidywany czas zakończenia turnieju – godz. 17.00. Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian i rozstrzygania sporów. Organizator nie zapewnia opieki podczas zawodów. Za zachowanie i bezpieczeństwo uczestniczących dzieci odpowiadają zgłaszający je opiekunowie. Sędziowanie i przepisy gry: turniej przeprowadzi: Piotr Tota Więcej informacji na internetowej stronie szkoły: www.spporebaspytkowska.szkolnastrona.pl Zgoda rodzica/opiekuna. Wyrażam zgodę na udział mojego syna/ córki…………………………………………………………… w Mikołajkowym Turnieju Szachowym, który odbędzie się w Publicznej Szkole Podstawowej w Porębie Spytkowskiej, dnia 12.12.2018 r. od godz. 12.30 do 17:00. Jednocześnie oświadczam o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału dziecka w Turnieju oraz, że zapewnię mu opiekę w trakcie trwania rozgrywek. Data i czytelny podpis rodzica..………………………………………………..

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=70128
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola