Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Niepodległościowy turniej szachowy

Data publikacji: 2018-11-07, Data modyfikacji: 2018-11-10
A A AWydrukDrukuj  
 
14 listopada, o godzinie 13.00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Porębie Spytkowskiej rozpocznie się Niepodległościowy Turniej Szachowy przeznaczony dla dzieci i młodzieży z rocznika 2004 i młodszych. 1.Cel turnieju: popularyzacja szachów wśród dzieci, młodzieży i dorosłych na terenie Gminy Brzesko, zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży, wdrażanie do aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijanie zainteresowań, kształtowanie pozytywnych cech osobowości, właściwe reagowanie na sukcesy i porażki. Organizator: Publiczna Szkoła Podstawowa w Porębie Spytkowskiej. Termin i miejsce: 14 listopada 2018 r., godz. 13.00, Publiczna Szkoła Podstawowa w Porębie Spytkowskiej, ul. Kasztelana Spytka 98. Turniej przeznaczony jest dla chętnych uczniów szkół podstawowych gminy Brzesko. Rocznik 2004 i młodsi. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Koszty związane z przeprowadzeniem imprezy pokrywają organizatorzy. Koszty dojazdu i uczestnictwa pokrywają uczestnicy we własnym zakresie. Zawodnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Osoby nieletnie zobowiązane są dostarczyć podpisaną przez rodzica zgodę na udział w turnieju wraz z oświadczeniami. Osoby, które nie dostarczą zgody lub oświadczeń, nie będą dopuszczone do turnieju. Zgłoszenia: do 13 listopada 2018 r. Zgłoszenia należy przesłać na adres: szkola.porebaspytkowska@brzesko.pl Zgłoszenia po tym terminie będą przyjmowane pod warunkiem wolnych miejsc. Potwierdzenie obecności na zawodach należy dokonać w dniu zawodów do godziny12.30. System rozgrywek: system szwajcarski na dystansie 7 rund. Tempo gry: 15 minut dla zawodnika. Kategoria: – szkoła podstawowa. Nagrody: puchary + dyplomy dla trzech pierwszych, najlepszych zawodników. Przewidziane są także nagrody pocieszenia. Wyniki końcowe ustalane są według: Liczby punktów, średni Bucholz, pełny Bucholz, liczba zwycięstw, progresja. Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian i rozstrzygania sporów. Wszystkie sprawy sporne wynikłe podczas zawodów rozstrzyga sędzia turnieju, który jest uprawniony do ostatecznej interpretacji niniejszego regulaminu. Sędziowanie i przepisy gry – obowiązują przepisy Kodeksu Szachowego. Organizator nie zapewnia opieki podczas zawodów. Za zachowanie i bezpieczeństwo uczestniczących dzieci odpowiadają zgłaszający ich opiekunowie. Sprzęt szachowy zapewnia organizator.

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=68823
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola