Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Niepodległościowy Turniej Szachowy w Porębie Spytkowskiej

Data publikacji: 2018-11-19, Data modyfikacji: 2018-11-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Od wielu lat Publiczna Szkoła w Porębie Spytkowskiej jest organizatorem imprez szachowych skierowanych do dzieci i młodzieży z gminy Brzesko. Aby godnie uczcić obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, 14 listopada zorganizowany został Niepodległościowy Turniej Szachowy pod patronatem burmistrza Brzeska. Na turniej stawiło się 38 szachistów z rocznika 2004 i młodszych, którzy rywalizowali systemem szwajcarskim na dystansie siedmiu rund, z czasem gry po 15 minut na zawodnika. W wyniku kilkugodzinnej rywalizacji wyłoniono zwycięzców turnieju: 1. miejsce – Rafał Zgraja (PSP Poręba Spytkowska) 2. miejsce – Szczepan Czernecki (PSP Jadowniki 2) 3. miejsce – Grzegorz Zgraja (PSP Poręba Spytkowska) Nagrody dla uczestników turnieju zostały ufundowane przez Urząd Miejski w Brzesku. Szczególne podziękowania składamy panom Piotrowi Tocie i Mariuszowi Klimczakowi, którzy czuwali nad sprawnym przebiegiem turnieju. Zachęcamy do śledzenia informacji o kolejnych turniejach szachowych na stronie internetowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Porębie Spytkowskiej http://spporebaspytkowska.szkolnastrona.pl (Nauczyciele i uczniowie PSP w Porębie Spytkowskiej) OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=69349
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola