Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nieruchomość do zbycia w rejonie ulicy Wiejskiej

Data publikacji: 2018-08-03, Data modyfikacji: 2018-08-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Brzeska podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia, stanowiących własność Gminy Brzesko. Numery działek ewidencyjnych: 742/4, 742/5, 742/7 Numer księgi wieczystej: TR1B/00063062/0 Łączna powierzchnia działek: 0,0752 ha Położenie: Brzesko Cena nieruchomości: 81 200,00 zł   Opis nieruchomości: Działki niezabudowane będące własnością Gminy Brzesko położone w rejonie ulicy Wiejska o wydłużonym kształcie ze spadkiem w kierunku północnym, nie nadające się do samodzielnej zabudowy. Elementy infrastruktury znajdują się w zasięgu. Ze względu na swoją powierzchnię oraz cechy geometryczne, tj. kształt i wymiary nie nadają się do samodzielnego wykorzystania.           Do czasu wybudowania drogi osiedlowej projektowanej na działkach sąsiednich z własnością działek 742/4, 742/5, 742/7 związana jest służebność gruntowa przechodu przez działkę 742/8 szlakiem szerokości 2 metry, biegnącym przy jej zachodniej granicy. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego:   Działki 742/4, 742/5, 742/7 nie są objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, natomiast w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Brzesko uchwalonym uchwałą Rady Miejskiej nr XL/286/98 dnia 15.06.1998 r., wyżej wymienione działki znajdują się w strefie wieloprzestrzennej centralnej urbanizacji typu miejskiego i podmiejskiego. Forma zbycia: sprzedaż w drodze nieograniczonego przetargu ustnego.   Osoby, którym przysługuje pierwszeństwo w nabyciu działek nr: 742/4, 742/5, 742/7 położonych w Brzesku na podstawie art. 34 ust. 1 pkt 1 i pkt 2. ustawy o gospodarce nieruchomościami, powinny złożyć wniosek do tutejszego Urzędu do dnia 17 września 2018 r. włącznie (6 tygodni od dnia wywieszenia wykazu). Powyższy wykaz podaje się do publicznej wiadomości na okres 21  dni poprzez wywieszenie go na tablicach ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Brzesku ul. Głowackiego oraz zamieszczenie na stronach internetowych urzędu, a ponadto informację o wywieszeniu wykazu podaje się w prasie.             Bliższych informacji dotyczących powyższego wykazu udziela Wydział Geodezji, Gospodarowania Mieniem i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Brzesku, ul. Głowackiego 51 – pokój 120, tel. 146865170.  

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=65020
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola