Belka
Wtorek, 20 Listopada 2018   imieniny: Edyta, Edmund, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Obchody 85-lecia Okocimskiego Klubu Sportowego - transmisja na żywo

Data publikacji: 2018-09-13, Data modyfikacji: 2018-09-13
A A AWydrukDrukuj  
 
W czwartek 6 września mięło 85 lat od zatwierdzenia przez ówczesnego wojewodę krakowskiego statutu Okocimskiego Klubu Narciarskiego, który w prostej linii był protoplastą dzisiejszego Okocimskiego Klubu Sportowego. W związku z tą rocznicą 16 września (najbliższa niedziela) OKS przygotował wydarzenie, które przypomni historię klubu, przybliży jego współczesność i przypomni o osobach, które na przestrzeni minionych 85 lat pracowały na jego rzecz. -Zapraszamy na stadion OKS całe rodziny, przygotowaliśmy wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych – mówi prezes klubu, Marcin Jurkiewicz. Program obchodów 85-lecia Okocimskiego Klubu Sportowego Brzesko: 9:15 Rozpoczęcie imprezy z okazji obchodów 85-lecia Klubu. 9:30 Rozpoczęcie turnieju piłkarskiego o Puchar Prezesa okocimskiego Klubu Sportowego. Turniej piłkarski w kategorii: orlik, żak. 10:30 Msza święta w kościele św. Jakuba w intencji klubu oraz związanych z nimi zmarłych piłkarzy, trenerów i działaczy. 14:30 Część oficjalna. Przywitanie zaproszonych gości. Wręczenie medali i pucharów uczestnikom turnieju. 15:00 Wręczenie podziękowań i odznaczeń dla zasłużonych osób dla klubu. Zabranie głosu przez zaproszonych gości. 16:30 Pokaz taneczny zespołu Hop Dance. 17:00 Mecz piłki nożnej drużyny seniorów – IV liga – CANPACK Okocimski Brzesko – Dunajec Zakliczyn. 17:45 Pokaz taneczny zespołu Hop Dance. 20:00 Zakończenie uroczystości obchodów 85-lecia klubu. W trakcie turnieju organizator zapewnia szereg atrakcji m.in. grill, dmuchane zjeżdżalnie, dart, watę cukrową, popcorn, lody, zabawy z animatorami, malowanie twarzy, trampolinę, postacie bajkowe. Od godziny 14.00 na http://facebook.com/GminaBrzesko będzie można oglądać bezpośrednią transmisję z tego wydarzenia.

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=66490
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola