Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Posiedzenie Komisji Zdrowia Pomocy Społecznej i Rodziny

Data publikacji: 2019-01-02, Data modyfikacji: 2019-01-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Komisji Zdrowia Pomocy Społecznej i Rodziny Rady Miejskiej w Brzesku, które  odbędzie się w dniu:   10 stycznia   2019 roku ( czwartek ) o godzinie 13.00 w  Urzędzie Miejskim w Brzesku ul. Głowackiego 51 sala posiedzeń komisji.   PROPONOWANY PORZĄDEK POSIEDZENIA: Otwarcie posiedzenia. Stwierdzenie prawomocności obrad. Przyjęcie porządku posiedzenia. Informacja w sprawie uwag zgłoszonych do Protokołu z posiedzenia komisji odbytego w dniu 14 grudnia 2018 r. Organizacja wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży na terenie Gminy Brzesko. Analiza projektu budżetu Gminy Brzesko na 2019 rok w zakresie pomocy społecznej i ochrony zdrowia. Analiza pism skierowanych do rozpatrzenia na Komisję. Zapytania i wolne wnioski. Zamknięcie posiedzenia Komisji.               Przewodnicząca Komisji Zdrowia Pomocy Społecznej i Rodziny Rady Miejskiej w Brzesku,                                                                                                        Maria Kucia

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=70929
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola