Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Postaw na rozwój - zwiększ możliwość

Data publikacji: 2018-07-16, Data modyfikacji: 2018-07-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Firma Michał Cichoń Pro Studio zaprasza do udziału w projekcie pt. „Postaw na rozwój – zwiększ możliwość” realizowanego w ramach uzyskanego dofinansowania ze środków Unii Europejskiej i budżetu państwa. Wsparcie skierowane jest do osób zamieszkujących na terenie województwa małopolskiego w wieku 30 lat i więcej  pozostających bez pracy (bezrobotnych i biernych zawodowo) należących do co najmniej jednej z grup: Osoby powyżej 50 roku życia Osoby długotrwale bezrobotne Osoby o niskich kwalifikacjach Kobiety Bezrobotni mężczyźni w wieku 30-49 roku życia Okres realizacji projektu: 01.06.2018 – 31.05.2020 r. Oferujemy: –        BEZPŁATNE SZKOLENIA DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB – np. komputerowe, język angielski, sprzedawca, pracownik biurowy, wózki widłowe, grafika komputerowa, profesjonalne utrzymanie czystości; –        STYPENDIUM SZKOLENIOWE – 6,65 zł za każdą godzinę uczestnictwa w szkoleniu –        PŁATNE STAŻE ZAWODOWE – 3-miesięczne oraz możliwość zatrudnienia po stażu –        WSPARCIE DORADCY KLIENTA I DORADCY ZAWODOWEGO, POŚREDNIKA PRACY, TRENERA ZATRUDNIENIA WSPIERANEGO, –        PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE i COACHING –        DODATKOWE FORMY WSPARCIA – dostosowane indywidualnie do każdego uczestnika Ponadto zapewniamy: zwrot kosztów dojazdu, materiały na zajęcia, poczęstunek podczas zajęć, zwrot kosztów opieki nad osobą zależną opiekę personelu UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY  Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do kontaktu: tel. 570 400 421 tel. 530 586 153 e-mail: prostudio.mc@gmail.com e-mail: k.michalik@printstudio.com.pl

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=64540
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola