Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Strażacki piknik w Jasieniu

Data publikacji: 2018-06-20, Data modyfikacji: 2018-06-21
A A AWydrukDrukuj  
 
W ostatnią niedzielę, 17 czerwca w Jasieniu odbył się piknik, którego organizatorami byli druhowie z tamtejszej jednostki OSP. Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych przygotowano wiele atrakcji, które przyciągnęły na imprezę wielu uczestników. Były strażackie pokazy przygotowane przez Tomasza Multarzyńskiego, wyścigi strongmenów, biegi z jajkiem i mnóstwo innych konkursów, między innymi dotyczące wiedzy pożarniczej czy przeciwdziałaniu nałogom. Był kwiz wiedzy „Jeden z dziesięciu”, który przygotowali Mariusz Klimek i Marcin Kantek. Ogromną popularnością cieszył się spektakl „Jaś i Małgosia”, w którym w role aktorów wcielili się rodzice dzieci z Ochronki Sióstr Służebniczek. Przedstawienie reżyserowała siostra Miretta, po jego zakończeniu brawom nie było końca. Organizatorzy pikniki okolicznościowy medal wręczyli księdzu proboszczowi Bogusławowi Seremetowi, z okazji 30-lecia kapłaństwa. -Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację pikniku, ukłony kierujemy w stronę sponsorów. Impreza była bardzo udana i służyła integracji mieszkańców naszej miejscowości – mówi jeden z organizatorów pikniku, sołtys Jasienia, Leszek Klimek. (foto: Mateusz Kotarba)

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=63409
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola