Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

TURNIEJ MIAST w kręglarstwie klasycznym

Data publikacji: 2018-10-09, Data modyfikacji: 2018-10-09
A A AWydrukDrukuj  
 
6 października na brzeskiej Kręgielni BOSiR rozpoczęliśmy cykl turniejów, organizowanych w celu propagowania sportu kręglarskiego oraz integracji środowiska kręglarskiego w Polsce. Organizatorem pierwszych zawodów w cyklu był BOSiR Brzesko oraz Polski Związek Kręglarski – Sekcja Kręglarstwa Klasycznego. W naszym brzeskim turnieju wzięło udział 59 kręglarzy (44 mężczyzn i 15 kobiet), którzy w sportowej atmosferze rywalizowali na torach kręglarskich. We wszystkich turniejach mogą brać udział kręglarze klasyczni (kobiety i mężczyźni, powyżej 23 lat) z całej Polski, którzy chcą czynnie uczestniczyć w indywidualnej oraz drużynowej rywalizacji sportowej i przy okazji utrzymywać kontakty z innymi graczami. W Turnieju Miast mogą uczestniczyć zawodnicy i zawodniczki nie posiadający licencji zawodniczej, zawodnicy i zawodniczki posiadający licencję B oraz zawodnicy i zawodniczki posiadający licencję A (powyżej 50 roku życia). W Turnieju Miast nie mogą startować Reprezentanci Polski z poprzednich 2 sezonów kręglarskich. Wszystkie turnieje są organizowane w formule OPEN, co oznacza, że udział mogą brać zawodnicy zrzeszeni w klubach ale również zawodnicy startujący bez przynależności klubowej. Każdy turniej składa się z jednego startu na 60 rzutów. Klasyfikacja w turnieju będzie prowadzona osobno dla mężczyzn i kobiet oraz klasyfikacja drużynowa miast. Ilość zawodników i zawodniczek z danego miasta, startujących w turnieju jest nieograniczona ale do klasyfikacji zaliczane będą trzy najlepsze wyniki. Dekoracji najlepszych zawodników dokonał burmistrz Grzegorz Wawryka oraz radny Krzysztof Stępak. Wszystkim dziękujemy za udział, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy. TERMINY I MIEJSCA ROZGRYWANIA TURNIEJÓW Brzesko 06.10.2018r. Wronki 24.11.2018r. Leszno 08.12.2018r. Gostyń 02.02.2019r. Tuchola 09.03.2019r. Sieraków – FINAŁ 13.04.2019r. DOBRY RZUT!!!

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=67444
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola