Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Twoja szansa na przedsiębiorczość

Data publikacji: 2018-12-10, Data modyfikacji: 2018-12-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Zapraszamy do udziału w projekcie „Twoja szansa na przedsiębiorczość”. Jego celem jest rozwój przedsiębiorczości na terenie subregionu tarnowskiego poprzez udzielenie 580 dotacji na założenie nowych i trwałych mikro-przedsiębiorstw w okresie do końca marca 2021. W projekcie mogą wziąć udział osoby zamieszkujące lub uczące się na obszarze subregionu tarnowskiego (powiaty: miasto Tarnów, tarnowski, brzeski, dąbrowski), które pozostają bez pracy (bierne zawodowo lub bezrobotne) w wieku 30 lat i więcej zainteresowane założeniem działalności gospodarczej, z wyłączeniem osób zarejestrowanych w CEIDG/KRS/prowadzących działalność gospodarczą na podstawie odrębnych przepisów w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu, które należą do co najmniej jednej z poniższych grup – osoby powyżej 50 roku życia, osoby długotrwale bezrobotne, osoby niepełnosprawne, osoby o niskich kwalifikacjach, kobiety. W ramach projektu oferowane jest grupowe doradztwo podatkowe, warsztaty interpersonalne, szkolenia i doradztwo przed rozpoczęciem działalności gospodarczej, dotacje na założenie działalności gospodarczej w wysokości do 6-krotności przeciętnego wynagrodzenia za pracę – do 28 000 zł, doradcze wsparcie pomostowe po założeniu działalności gospodarczej. Obecnie trwa nabór do VI edycji do 12.12.2018 roku włącznie. Kolejny nabór już w styczniu 2019 roku. Dokumenty przyjmujemy w godzinach od 9 do 14, w Punkcie Obsługi Projektu w Brzesku, Plac Kupiecki 8, Budynek P.H.U. MARK, I piętro. Główne Biuro Projektu – Tarnów, ul. Mościckiego 28. Uczestnicy projektu zobowiązani są do prowadzenia działalności gospodarczej przez okres co najmniej 18 miesięcy kalendarzowych, począwszy od daty zarejestrowania. Liderem projektu jest Podkarpacka Agencja Konsultingowo Doradcza Sp. z o. o. – rekrutacja dla powiatu tarnowskiego, partnerami Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego – rekrutacja dla miasta Tarnów, Towarzystwo Oświatowe Ziemi Chrzanowskiej w Chrzanowie – rekrutacja dla powiatu brzeskiego i Fundacja Agencja Rozwoju Regionalnego – rekrutacja dla powiatu dąbrowskiego. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji i uczestnictwa w projekcie oraz dane kontaktowe dostępne na stronie projektu www.twojaszansa.pakd.pl Dofinansowanie projektu z UE: 21 189 350,46 PLN. Projekt realizowany jest w ramach Poddziałania 8.3.1 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej w formie dotacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. Punkt obsługi projektu w Brzesku – Plac Kupiecki 8, 32-800 Brzesko, budynek P.H.U. MARK, I piętro, e-mail: tsp@tozch.edu.pl, tel. 660 228 860.

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=70382
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola