Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uczennice z PSP nr 3 wyśpiewały drugie miejsce

Data publikacji: 2018-11-19, Data modyfikacji: 2018-11-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku wywalczyły II miejsce w konkursie „Zaśpiewaj i Ty Niepodległej!” zorganizowanym przez wojewodę małopolskiego oraz kopalnię soli w Wieliczce, partnerem konkursu był kurator oświaty w Krakowie. W kategorii klas V-VIII szkołę reprezentowały Eryka Brach, Julia Chrabąszcz, Julia Hajdo, Gabriela Jaworska, Gabriela Rogula, Natalia Stachowicz, Kornelia Woda, Maja Zachara, Julia Zelek, Rozalia Zelek i Antonina Zych. Dziewczęta przygotowała do konkursu Barbara Zelek, nagraniem teledysku do piosenki zajął się Michał Seremak. 6 listopada 2018 roku w wielickiej kopalni odbyła się uroczysta gala laureatów konkursu, w czasie której utalentowany zespół zaprezentował nagrodzony utwór „Tu wszędzie jest moja ojczyzna”. Wszystkie dziewczęta otrzymały piękne i wartościowe nagrody z rąk wojewody małopolskiego, prezesa kopalni soli i kuratora oświaty. Barbara Zelek wraz z obecną na uroczystości dyrektor szkoły Dorotą Wójcik odebrały voucher w wysokości 1500 złotych. Ten wielki sukces uczennic brzeskiej „trójki” pięknie wpisał się w szkolne obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. (PSP3 Brzesko)

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=69339
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola