Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uczniowie z PSP nr 3 nagrodzeni

Data publikacji: 2018-06-26, Data modyfikacji: 2018-06-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Kolejny rok szkolny za nami. Uczniowie stęsknieni za chwilami beztroski porzucili tornistry, zeszyty, podręczniki i udali się na zasłużone wakacje. Dla wielu z nich minione dziesięć miesięcy było czasem wytężonej pracy i wysiłku, czego efektem są liczne osiągnięcia i sukcesy, począwszy od wysokich średnich ocen aż po wysokie miejsca na podium w różnorodnych konkursach, zawodach i turniejach. Z wielką satysfakcją informujemy, że uczniowie brzeskiej „trójki” w tym roku szkolnym niejednokrotnie sięgnęli po najwyższe trofea w zmaganiach na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Wszyscy, którzy mogli poszczycić dużymi osiągnięciami w nauce i sporcie, w przeddzień zakończenia roku szkolnego, 21 czerwca, zostali uhonorowani stypendiami ufundowanymi przez przewodniczącego rady miejskiej, Krzysztofa Ojczyka oraz przez prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójeczka” Brzesko – Joannę Fidelus. Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym, gdzie zaproszono wyróżnionych uczniów wraz z rodzicami. Uroczyście powitała wszystkich dyrektor szkoły, Dorota Wójcik i zaprosiła do obejrzenia prezentacji multimedialnej podsumowującej działalność szkoły w zakończonym roku szkolnym. Następnie na scenie pojawili się stypendyści, którzy otrzymali gratulacje i nagrody z rąk dyrektora szkoły i sponsorów. W czasie uroczystości zaprezentowało się także szkolne koło teatralne „Miszmasz”, wystawiając nagrodzoną w przeglądzie teatralnym inscenizację pt. „Kaja i Gerda”. Na zakończenie, dyrektor i przewodnicząca rady rodziców Agnieszka Mastalska-Sowa złożyły gratulacje uczniom, którzy uzyskali na koniec roku szkolnego najwyższe średnie ocen. Uczniowie, którym przyznano stypendium za najlepsze wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018 http://www.psp3brzesko.edu.pl/images/stories/sukcesy/stypendium_naukowe_2018.pdf Uczniowie, którym przyznano stypendium za osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2017/2018http://www.psp3brzesko.edu.pl/images/stories/sukcesy/stypendium_sportowe_2018.pdf (PSP 3 Brzesko)

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=64026
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola