Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Weekend za pół ceny

Data publikacji: 2018-07-24, Data modyfikacji: 2018-07-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Polska Organizacja Turystyczna wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki organizuje  w terminie 5 – 7 października 2018 roku kolejną, piątą edycję akcji „Polska – zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Przedsięwzięcie, którego ideą jest przekonanie Polaków do korzystania z krajowej oferty usług turystycznych, zostało dobrze przyjęte przez biorących w niej udział przedsiębiorców turystycznych. Zyskało również popularność wśród polskich turystów i weszło na stałe do kalendarza cyklicznych wydarzeń. W edycji wiosennej, która odbyła się w dniach 9 – 11 marca 2018 roku, wzięło udział ponad 660 partnerów, a z ich oferty skorzystało około 132 000 Polaków. Naszą ambicją jest utrwalenie w świadomości polskich turystów możliwości spędzenia aktywnego weekendu z całą rodziną za rozsądną cenę, również poza tradycyjnym sezonem turystycznym. Nie sposób nie wspomnieć o aspekcie handlowym, który między innymi przyświeca organizacji tej akcji – sprzedaż produktu poza tradycyjnym sezonem. Dla partnerów naszej akcji, to doskonała okazja do pozyskania nowych klientów. Polska Organizacja Turystyczna oferuje wsparcie marketingowe dla partnerów akcji w telewizji, Internecie i środkach transportu (np. filmy w pociągach Pendolino). Przy okazji tej edycji Polska Organizacja Turystyczna planuje jeszcze zwiększyć budżet na promocję tego projektu. Regulamin oraz instruktaż zgłaszania ofert znajduje się na specjalnie dedykowanej temu projektowi stronie www.polskazobaczwiecej.pl i jest dostępny od 16 lipca do 26 sierpnia 2018 roku. W zakładce https://polskazobaczwiecej.pl/informacje, do pobrania znajdują się banery („Banery z komunikatem do branży”), które możecie Państwo dowolnie wykorzystywać na potrzeby akcji. Regulamin

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=64750
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola