Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wicepremier Jarosław Gowin: pomożemy samorządowi Brzeska

Data publikacji: 2018-10-18, Data modyfikacji: 2018-10-20
A A AWydrukDrukuj  
 
W minioną środę w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku odbyła się konferencja prasowa z udziałem wicepremiera Jarosława Gowina, przewodniczącego Rady Nadzorczej Krakowskiego Parku Technologicznego Stanisława Bukowca oraz burmistrza Brzeska Grzegorza Wawryki. Zaprezentowano koncepcję współpracy Krakowskiego Parku Technologicznego i samorządu Brzeska, której celem jest zagospodarowywanie trenów inwestycyjnych w gminie na potrzeby stref aktywności gospodarczej. -Nowe regulacje prawne pozwalają nam na szeroką i daleko idącą pomoc samorządom i prywatnym inwestorom w tworzeniu stref aktywności gospodarczej. My takiej pomocy burmistrzowi Grzegorzowi Wawryce i przedsiębiorcom udzielimy- powiedział szef RN KPT, Stanisław Bukowiec. Premier Jarosław Gowin bardzo wysoko ocenił dotychczasowe działania inwestycyjne podejmowane przez brzeski samorząd. Po konferencji prezes Krakowskiego Parku Technologicznego Wojciech Przybylski zaprezentował przybyłym przedsiębiorcom nowe uregulowania prawne dotyczące wsparcia przedsiębiorców i samorządów przy zagospodarowaniu terenów na strefy aktywności.

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=68178
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola