Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

WIELKIE ODKRYWANIE MAŁOPOLSKI 2018

Data publikacji: 2018-08-10, Data modyfikacji: 2018-08-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Gazeta Krakowska rozpoczęła kolejną, już 19. edycję Wielkiego Odkrywania Małopolski. Celem jest nagrodzenie miejsc i ludzi, którzy sprawiają, że Małopolska jest najchętniej odwiedzanym przez turystów regionem w Polsce. W gronie uczestników znalazła się też Gmina Brzesko. Kapituła plebiscytu desygnowała ją do udziału w konkursie w kategorii Miejsca Niezwykłe (miasto/gmina). Udział w tej akcji to przede wszystkim doskonała okazja do promocji. Zwycięzcy zostaną przedstawieni na łamach „Gazety Krakowskiej”. Zostaną ponadto zaproszeni na uroczystą galę połączoną z wręczeniem dyplomów i specjalnych, pamiątkowych tablic. Laureat w kategorii w której startuje nasza gmina zostanie wyłoniony w głosowaniu Czytelników (2/3 pkt.) i Kapituły Plebiscytu (1/3 pkt.) i otrzyma nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego w wysokości 50 000 zł. Głosowanie rozpoczyna się w piątek, 10.08.2018, a  zakończy się w piątek, 07.09.2018 o godzinie 20.59 i odbywać się będzie za pomocą SMS Premium. Prosimy o głosowanie na Brzesko wysyłając SMS pod nr 72355 o treści WOMMN.2 Warunki uczestnictwa i regulamin konkursu w załączniku poniżej. Zapraszamy do uczestnictwa w plebiscycie. Aktualne wyniki głosowania podawane są na bieżąco na stronie:http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyty/a/wielkie-odkrywanie-malopolski-doceniamy-wyjatkowe-miejsca-i-ludzi,13334117/ Regulamin

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=65091
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola