Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wykaz lokalu własności Gminy Brzesko przeznaczonego do wynajmu

Data publikacji: 2018-07-09, Data modyfikacji: 2018-07-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Bliższych informacji dotyczących poniższego wykazu udziela Wydział Geodezji, Gospodarowania Mieniem i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Brzesku pokój 119 – I piętro tel. 0-14 68-65-157.   Lokal o którym mowa w niniejszym załączniku można oglądać w godzinach od 700 do 1500 po uprzednim uzgodnieniu z Miejskim Zakładem Gospodarki Mieszkaniowej w Brzesku, ul. Okocimska 5, tel.14/66-33-200.     1. Numer działki ewidencyjnej Nr księgi wieczystej Þ    1471 Þ    TR1B/00024609/2 2. Powierzchnia lokalu użytkowego   Þ Þ    20,50 m2 3 Położenie Þ    Brzesko, ul. Uczestników Ruchu Oporu 18 –położony w budynku na terenie Ogrodu Jordanowskiego   4. Opis lokalu   Lokal składa się z jednego pomieszczenia z zapleczem socjalno-sanitarnym Wyposażenie lokalu: 1.Przyłącz wodno-kanalizacyjny z zamontowaną umywalką i muszlą klozetową. Opłaty za dostawę wody i odbiór ścieków nalicza RPWiK Brzesko z którym Najemca jest zobowiązany do zawarcia umowy. Opłatę za montaż licznika poboru wody ponosi Najemca.   2.Instalacja elektryczna . Najemca zwraca się o zawarcie umowy na dostawę energii elektrycznej do Rejonu Energetycznego w Bochni. Licznik poboru energii elektrycznej jest obecnie zdjęty. Opłatę za montaż licznika energii elektrycznej ponosi Najemca.   3.Instalacja gazowa. -w lokalu brak jest instalacji gazowej.   4.Lokal może być ogrzewany piecykiem elektrycznym albo kominkiem, zamontowanymi przez Najemcę. Ogrzewanie kominkiem jest uzależnione od opinii osoby uprawnionej do kontroli stanu technicznej sprawności urządzeń kominowych.   5. Przeznaczenie lokalu   Þ    prowadzenie działalności usługowo- handlowej, Þ    w przypadku prowadzenia działalności handlowej z branży spożywczej Najemca jest zobowiązany do uzyskania zgody Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brzesku na ten rodzaj działalności,   6. Forma przetargu   Þ    przetarg ustny nieograniczony   7. Stawka wywoławcza czynszu miesięcznego za 1,0 m2 netto Þ      35,0 zł za 1,0 m2 netto, do podanej stawki dolicza się podatek VAT w wysokości wg obowiązującej ustawy. 8 Termin wnoszenia opłat Þ    do dnia 10-go każdego miesiąca z góry, .   9 Zasady aktualizacji opłat Czynsz za najem lokalu podlega waloryzacji w każdym kolejnym roku w wysokości określonej wskaźnikiem publikowanym przez Prezesa GUS, stosownie do art.5 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2018r. poz.121 z późn. zm.).               Pierwsza waloryzacja będzie dokonywana w roku następującym po roku w którym zawarto umowę najmu.   Waloryzacja będzie uwzględniona w fakturze VAT i nie wymaga zmiany umowy w formie aneksu.   10 Czas trwania najmu nieoznaczony     Najemca lokalu użytkowego będzie zobowiązany do uiszczania podatku od nieruchomości w wysokości i w sposób określony w uchwale Rady Miejskiej w Brzesku.

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=64457
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola