Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wykaz nieruchomości do najmu

Data publikacji: 2018-08-03, Data modyfikacji: 2018-08-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Brzeska podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości własności Gminy Brzesko przeznaczonej do najmu.  Bliższych informacji dotyczących powyższego wykazu udziela Wydział Geodezji, Gospodarowania Mieniem i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Brzesku pokój 119 I piętro tel. 0-14 68-65-157.     1. Numer lokalu użytkowego   Þ    6 A 2. Powierzchnia lokalu   Þ    14,4 m2 3. Numer działki ewidencyjnej   Þ    1883/4 4 Położenie Þ    Brzesko, ul. Głowackiego 40 Þ 5. Opis lokalu   Wyposażenie lokalu: 1.Przyłącz wodno-kanalizacyjny z zamontowaną umywalką . O zamontowanie wodomierza i zawarcie umowy o dostawę wody najemca zwraca się do RPWiK w Brzesku. 2.Instalacja elektryczna trójfazowa O zamontowanie licznika pomiarowego i zawarcie umowy o dostawę energii elektrycznej najemca zwraca się do Rejonu Energetycznego w Bochni.   6. Przeznaczenie lokalu   Þ    prowadzenie działalności handlowej   7. Forma najmu   Þ    Przetarg ustny nieograniczony   8. Stawka wywoławcza czynszu miesięcznego za 1 m2 brutto    40,0 zł brutto (łącznie z podatkiem VAT, którego wysokość określa obowiązująca ustawa).   9 Termin wnoszenia opłat   Þ    10-ty każdego miesiąca z góry, . 10 Zasady aktualizacji opłat Czynsz z tytułu najmu będzie podlegał waloryzacji dokonywanej wskaźnikiem opublikowanym przez Prezesa GUS stosownie do art.5 ustawy z dnia z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2018r. poz.121 z późn. zm.). Pierwsza waloryzacja będzie dokonywana w roku następującym po roku w którym zawarto umowę najmu. Waloryzacja będzie uwzględniona w fakturze VAT i nie wymaga zmiany umowy w formie aneksu.   11 Czas trwania najmu  na czas nieoznaczony    

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=64966
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola