Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wykaz nieruchomości do zbycia

Data publikacji: 2018-09-04, Data modyfikacji: 2018-09-05
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Brzeska podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Brzesko przeznaczonej do zbycia. Poniższy wykaz podaje się do publicznej wiadomości na okres 21 dni poprzez wywieszenie na tablicach ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Brzesku ul. Głowackiego 51, oraz zamieszczenie na stronach internetowych urzędu, a ponadto informację o wywieszeniu wykazu podaje się w prasie. Bliższych informacji udziela Wydział Geodezji Gospodarowania Mieniem i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Brzesku ul. Głowackiego 51 – pokój 120,  tel. (14) 68-65-170.   1. Numer działki ewidencyjnej     1249/14, powstała z podziału działki nr 1249/8 2. Powierzchnia działki     0,0153 ha 3. Numer księgi wieczystej    TR1B/00014882/6 4. Położenie    Brzesko   5. Opis nieruchomości   Działka niezabudowana będąca własnością Gminy Brzesko, położona w Brzesku. Z uwagi na kształt, małą powierzchnię, oraz w związku z zajętością przez istniejącą infrastrukturę techniczną (wodociąg, kabel elektryczny, kanalizacja sanitarna), wykorzystanie działki nr 1249/14 jako samodzielnej nieruchomości jest niemożliwe. 6. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego   Działka nr 1249/14 nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, natomiast  w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy uchwalonym uchwałą Rady Miejskiej nr XL/286/98 dnia 15.06.1998 r. działka znajduje się w strefie wielkoprzestrzennej centralnej urbanizacji typu miejskiego i podmiejskiego. 7. Forma zbycia   Sprzedaż w trybie bezprzetargowym na rzecz właściciela nieruchomości przyległej stanowiącej działkę nr 1249/13 dla poprawy warunków jej zagospodarowania.   8. Cena za nieruchomość   24.480,00 zł   9. Osoby, którym przysługuje pierwszeństwo w nabyciu działki nr 1249/14 na podstawie art. 34 ust. 1 pkt 1 i pkt 2 ustawy o gospodarce nieruchomościami powinny złożyć wniosek do tutejszego Urzędu do dnia 16 października 2018 r. włącznie.(6 tygodni  od dnia wywieszenia wykazu)       

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=66010
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola