Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wykaz nieruchomości do zbycia - Brzesko

Data publikacji: 2018-06-27, Data modyfikacji: 2018-06-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Brzeska podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Brzesko przeznaczonej do zbycia. Powyższy wykaz podaje się do publicznej wiadomości na okres 21  dni poprzez wywieszenie na tablicach ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Brzesku ul. Głowackiego. Bliższych informacji dotyczących powyższego wykazu udziela Wydział Geodezji, Gospodarowania Mieniem i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Brzesku pokój 119, tel. 146865157 1 Numer działki ewidencyjnej 496/18 2 Powierzchnia działki 0,0068 ha 3 Położenie Miasto Brzesko 4 Numer księgi wieczystej TR1B/00043981/2 5 Opis nieruchomości Działka niezabudowana położona Brzesku, stanowiąca wąski pas gruntu, bez dostępu do drogi, będąca własnością Gminy Brzesko. Z uwagi na wielkość i niekorzystny kształt nie nadaje się do samodzielnego wykorzystania 6 Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Działka nie są objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Brzesko  (uchwała  nr XL/286/98 z dnia 15.06.1998 r. ) działka położona w strefie wieloprzestrzennej centralnej urbanizacji typu miejskiego 7 Forma zbycia Sprzedaż w trybie ograniczonego przetargu ustnego 8 Cena za całą nieruchomość 8 500,00 zł 9 Osoby, którym przysługuje pierwszeństwo w nabyciu w/w działek na podst. art. 34 ust. 1 pkt. 1 i pkt. 2 ustawy o gospodarce nieruchomościami powinny złożyć wniosek do tutejszego Urzędu najpóźniej do dnia 07.08.2018 r. włącznie (6 tygodni od dnia wywieszenia wykazu )  

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=64120
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola