Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia własności Gminy Brzesko.

Data publikacji: 2018-07-05, Data modyfikacji: 2018-07-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Numer działki ewidencyjnej:      404/4 (powstała z podziału działki numer 404/2) Powierzchnia działki: 0,0088 ha Numer księgi wieczystej: TR1B/00034300/9 Położenie: obręb ewidencyjny : Brzesko Opis nieruchomości: Działka wąska o kształcie prostokąta, sklasyfikowana jako użytek RV (rola klasy V). Z uwagi na jej wielkość, kształt, powierzchnię, gabaryty i ukształtowanie nie nadaje się do samodzielnego zagospodarowania.   Przeznaczenie w miejscowym       planie zagospodarowania   przestrzennego:  Dla działki numer 404/4  brak jest obowiązującego planu      zagospodarowania przestrzennego, jak również decyzji  o warunkach zabudowy   Forma zbycia: sprzedaż prawa własności w drodze  bezprzetargowej      na rzecz właściciela nieruchomości przyległej     stanowiącej działkę numer 404/3 objętą księgą  wieczystą Nr TR1B/00026869/6 dla poprawy warunków   jej zagospodarowania   Cena nieruchomości: 12.672,00 złotych (stawka podatku zwolniona na podstawie art. 43 ust. 1 pkt  9 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług Dz. U. z 2017 r. poz.1221 z późn. zm.)   Osoby, którym przysługuje pierwszeństwo w nabyciu działki numer 404/4 na podstawie art. 34   ust. 1 pkt. 1 i 2 ustawy o gospodarce nieruchomościami powinny złożyć wniosek do tutejszego Urzędu  najpóźniej do dnia  16.08.2018 r.   Wykaz podaje się do publicznej wiadomości na okres 21 dni poprzez wywieszenie na tablicach ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Brzesku przy ul. Głowackiego 51,  oraz zamieszczenie na stronach internetowych Urzędu  www.brzesko.pl , a ponadto informację o wywieszeniu  tego wykazu podaje się w prasie.   Bliższych informacji dotyczących powyższego wykazu udziela Referat Geodezji    i Gospodarowania Mieniem  Urzędu Miejskiego w Brzesku pokój nr 116 I piętro   tel. 14 68 65 127

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=64440
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola