Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zmarł Janusz Niemiec

Data publikacji: 2018-11-21, Data modyfikacji: 2018-11-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 20 listopada 2018 roku zmarł Janusz Niemiec – znany przedsiębiorca, filantrop, działacz społeczny. Od 1990 roku Janusz Niemiec prowadził własną działalność gospodarczą. Był współwłaścicielem firmy Mark1 i współwłaścicielem Centrum Rozrywkowo-Konferencyjnego Planeta w Brzesku. Od 2000 roku działał w Stowarzyszeniu Przedsiębiorców Brzeskich i w Stowarzyszeniu Miłośników Ziemi Okocimskiej, był także członkiem rady programowej działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury. Janusz Niemiec znany był ze swojej działalności charytatywnej – był sponsorem licznych imprez, między innymi Dni Brzeska, Pożegnania lata czy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez lata sponsorował Okocimski Klub Sportowy. W podziękowaniu za zasługi odznaczony został okolicznościowym Medalem z okazji 625-lecia Miasta Brzeska. 9 listopada 2018 roku w czasie uroczystej sesji rady miejskiej został odznaczony Medalem na Wstędze za Zasługi dla Miasta Brzeska. W zamarłym tracimy wspaniałego człowieka, przyjaciela i znamienitego obywatela. Burmistrz Brzeska, radni, przyjaciele

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=69439
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola