Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zostań ratownikiem WOPR

Data publikacji: 2018-12-07, Data modyfikacji: 2018-12-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kurs młodszego ratownika WOPR. Oferta programowa kursu przeznaczona jest dla młodzieży szkolnej w wieku od 12 lat i osób dorosłych. Szkolenie jest pierwszym elementem edukacji z zakresu technik ratownictwa wodnego i ma na celu zachęcić i przygotować do uczestnictwa w szkoleniu ratownika wodnego, zgodnie z rozporządzeniem ministra spraw wewnętrznych z dnia 21 czerwca 2012 r. w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym. Przedmioty i tematy zajęć dydaktycznych przewidzianych dla kursusą zgodnie z uchwałami Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i wytycznymi International Life Saving Federation- organizacji wyznaczającej standardy wyszkolenia ratownika wodnego. Planowane rozpoczęcie kursu – 15 grudnia, o godzinie 9.00, w krytej pływalni. Chętni mogą się zapisywać do 13 grudnia pisząc na adres email: zostanratownikiem@op.pl Harmonogram kursu: Zajęcia odbywać się będą w weekendy 15.12.2018 – 23.12.2018 r. w brzeskiej pływalni. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu. Zgłoszenia na szkolenie ( Imię, nazwisko, Pesel, adres zamieszkania, nr telefonu, ) należy przesyłać na adres email: zostanratownikiem@op.pl . Szczegółowe informacje i zapisy: Mirosław Rydz- instruktor WOPR 1205, nr tel. 507 714 057. Koszt kursu wynosi 430 złotych, opłata zawiera wpisowe za kurs + legitymacja + karta identyfikacyjna członka WOPR + składka członkowska + ubezpieczenie NW. Uczestnik kursu musi mieć ukończony 12. rok życia, przystępując do zajęć musi posiadać kartę pływacką;`zaświadczenie lekarskie lub oświadczenie o braku przeciwwskazań do odbycia zajęć w trakcie kursu (w przypadku osoby niepełnoletniej oświadczenie składa jej opiekun prawny); pisemną zgodę na udział w kursie (w przypadku osoby niepełnoletniej pisemną zgodę wyraża jej opiekun prawny) zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami; trzy3 zdjęcia legitymacyjne (35x45mm).

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=70115
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola