Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Działka do zbycia przy skrzyżowaniu ulicy Jasnej i Konstytucji 3 Maja

Data publikacji: 2018-09-20, Data modyfikacji: 2018-09-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Burmistrz Brzeska podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości będącej własnością  Gminy Brzesko przeznaczonej do zbycia. Poniższy wykaz podaje się do publicznej wiadomości na okres 21  dni poprzez wywieszenie na tablicach ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Brzesku ul. Głowackiego. Bliższych informacji dotyczących powyższego wykazu udziela Wydział Geodezji, Gospodarowania Mieniem i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Brzesku pokój 119, tel. 146865157   1 Numer działki ewidencyjnej 2562/1 2 Powierzchnia działki 0,0424 ha 3 Położenie Miasto Brzesko 4 Numer księgi wieczystej Działka powstała z podziału działki 2562 obj. księgą wieczystą nr TR1B/ 00034385/8 5 Opis nieruchomości Nieruchomość o kształcie trójkąta, zabudowana budynkiem handlowym wybudowanym przez Dzierżawcę w katastrze nieruchomości oznaczona jako Bi, położona przy skrzyżowaniu ulicy Jasnej i Konstytucji 3 Maja 6 Forma zbycia Sprzedaż w trybie bezprzetargowym  na rzecz dzierżawcy Pani M.C., która dzierżawi nieruchomość na podstawie umowy zawartej na czas nieoznaczony,  zabudowała ją na podstawie zezwolenia na budowę 7 Cena Cena za całą nieruchomość 147 700,00 złotych, w tym: wartość gruntu – 67 000,00 złotych wartość nakładów poniesionych przez nabywającego – 80 700,00 złotych   cenę zbycia gruntu 67 000,00 złotych + podatek VAT w wysokości 23 %. 9 Osoby, którym przysługuje pierwszeństwo w nabyciu w/w działek na podst. art. 34 ust. 1 pkt. 1 i pkt. 2 ustawy o gospodarce nieruchomościami powinny złożyć wniosek do tutejszego Urzędu najpóźniej do dnia 02.11.2018r.  włącznie (6 tygodni od dnia wywieszenia wykazu )            

Pełna treść wiadomości na: brzesko.pl/?p=66867
UM Brzesko, Źródło artykułu: brzesko.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola