Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Wigilia u Anny i Kazimierza Kuralów

Data dodania: 2018-12-17
Mszą świętą odprawioną w kościele pod wezwaniem NMP Matki Kościoła i św. Jakuba Apostoła pod przewodnictwem księdza Zbigniewa Pietruszki – dyrektora diecezjalnego Carita... więcej »
 
 

Projekt "Czas na sukces"

Data dodania: 2018-12-14
Trwa I tura rekrutacji do projektu „Czas na sukces”, która zakończy się 21 grudnia 2018 roku. Jest on skierowany do osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy, w tym dłu... więcej »
 
 

Złota Koga dla Bogdana Baranka

Data dodania: 2018-12-14
Złota Koga to najwyższe odznaczenie Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. W tym roku złotą statuetkę średniowiecznej Kogi otrzymał Bogdan Baranek – prezes brzeskiego oddziału Krakowskiej... więcej »
 
 

Jakub Kuryło zwycięzcą Młodzieżowego Grand Prix...

Data dodania: 2018-12-14
Reprezentant Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Jakub Kuryło przypieczętował swoją wygraną w Młodzieżowym Grand Prix Polski. Po dwóch wygranych turniejach – w Tucholi... więcej »
 
 

Działki w Mokrzyskach

Data dodania: 2018-12-13
Burmistrz Brzeska ogłasza drugi publiczny nieograniczony przetarg ustny na zbycie niezabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Mokrzyskach. Przedmiotem przetargu będzie niezabudowana nieruchomoś... więcej »
 
 

37. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce

Data dodania: 2018-12-13
Dzisiaj o godzinie 18.00 w kościele pod wezwaniem św. Jakuba i NMP Matki Kościoła odprawiona zostanie msza święta w intencji ofiar stanu wojennego. Po nabożeństwie, pod pomnikiem „Soli... więcej »
 
 

Sesja Rady Miejskiej w Brzesku

Data dodania: 2018-12-13
W czasie sesji rady miejskiej, która odbyła się 12 grudnia radni podjęli uchwały w sprawie uzupełnienia składu merytorycznych komisji oraz wybrali przedstawicieli do Międzygminnego Zwi... więcej »
 
 

Defibrylator w Urzędzie Miejskim w Brzesku

Data dodania: 2018-12-13
Na parterze budynku urzędu miejskiego znajduje się defibrylator, o zakupie którego zdecydował, Tomasz Latocha. Urządzenie, które kosztowało 4600 złotych jest łatwe w obsłudze... więcej »
 
 

"Przeżyjmy to jeszcze raz" - fotorelacja z koncertu

Data dodania: 2018-12-13
8 grudnia, w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego odbył się koncert zatytułowany „Przeżyjmy to jeszcze raz”, w czasie którego wokaliści i tancerze z MOK preze... więcej »
 
 

Uwaga! Woda zdatna do spożycia

Data dodania: 2018-12-12
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Brzesku informuje, że na podstawie wyników badań laboratoryjnych wody, pobranej przez pracownika brzeskiej Stacji w dniu 12 grudnia br. z punktów czerpalnych r... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 213
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  Powiat brzeski – położony w północno-wschodniej części województwa małopolskiego z siedzibą w mieście Brzesko.

  W skład powiatu wchodzą gminy: Brzesko, Czchów, Borzęcin, Dębno, Gnojnik, Iwkowa i Szczurowa, obejmujące obszar 590 km2.
  Ziemia Brzeska charakteryzuje się urozmaiconym terenem - powiat obejmuje sym zasięgiem dwie odmiennie geograficznie krainy - Kotlinę Sandomierską na północy i Pogórze Wiśnickie na południu.
  Poza tym turystów przyciąga mnogość zabytków reprezentujących różne style i epoki, a wśród nich zamek średniowieczny w Dębnie, XIX-wieczny dwór szlachecki w Dołędze czy ruiny średniowiecznego zamku z XIV w. w Czchowie.
  Największą turystyczną atrakcją regionu jest przebiegający przez powiat Małopolski Szlak Architektury Drewnianej.
   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola